Yıkım İşleri

Yikim-Isleri-805.jpg (1)

Yıkım İşleri

Otel Yıkım işleri : Otelin zeminin incelenmesi işi uzman kişilerce yapılmalıdır. Daha sonra, otelin inşaat yapısına göre göre yıkım yapılmaktadır.

Bina Yıkım işleri : Sektöründe Uzun Yıllar Hizmet Veren Firmamızda Bina yıkımı çalışmalarında çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirilmektetdir.

Fabrika Yıkım işleri : söküm ve yıkım faaliyetlerine başlamadan önce, fabrikanın oturtulduğu zeminin incelenmesi işi uzman kişilerce yapılmalıdır. Daha sonra, binanın inşaat esasına göre yıkım yapılmaktadır.

Okul Yıkım işleri: Sektöründe Uzun Yıllar Hizmet Veren Firmamızda Okul yıkımı çalışmalarında çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirilmektedir.

Ekipmanlarımız sayesinde kentsel dönüşüm için bölgesinde yıkılacak alanları kolayca ve çevreye en az zararla ve insan sağlığını riske atmadan güvenle iş tamamlamaktadır. Bazı şehirlerde yıllar önce başlayan çarpık kentleşme sonucunda her yerde düzensiz bir şekilde kurulan gecekondular için artık yeni bir dönem başlamaktadır. Devletin de desteğiyle birçok proje geliştirilerek bu yerlerin geleceği ile ilgili birçok çalışma yapılacak ve yapılmaktadır. Bunlardan biri de gecekonduların yıkılarak yerine yeni ve kullanışlı binalar yapılmasıdır. Özellikle bölgesinde bulunan birçok mahallede başlatılan bu projeler doğrultusunda bir sürü gecekondu yıkılarak yerini binalara vermektedir.